Mokytojai

Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas 

Pedagoginiai darbuotojai:

Vardas, pavardė

Išsilavinimas

Specialybė

Dėstomi dalykai

Pareigybė

Pareigybės lygis

Rimvydas Latvys

aukštasis

Matematika, informatika

-

Direktorius

A2

Jūratė Biškauskaitė

aukštasis

Matematika

Matematika

Pagrindinio skyriaus vedėja, mokytoja

A2

Ina Griciuvienė

Aukštasis

Pradinių kl. mokymas ir metodika

Etika

Pradinio ugdymo, neformalaus švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja, mokytoja

A2

Darius Baronas

aukštasis

Technologijų mokytojas

Technologijos

Ugdymo aprūpinimo skyriaus vedėjas, mokytojas

A2

Ingrida Barauskienė

aukštasis

Etikos ir kūno kultūros mokytoja

Etika, kūno kultūra

Mokytoja

A2

Lolita Kudijanovienė

aukštasis

Lietuvių kalba ir literatūra, choreografija

Lietuvių kalba

Mokytoja

A2

Jolanta Balobonienė

aukštasis

Lietuvių k.

Lietuvių kalba

Mokytoja

A2

Gražina Jurėnienė

aukštasis

Soc.pedagogika

-

Socialinė pedagogė

A2

Dalia Venckuvienė

aukštasis

Istorija ir pedag., anglų k.

Anglų k.

Mokytoja

A2

Livija Inčirauskienė

aukštasis

Anglų kalba

Anglų k.

Mokytoja

A2

Renata Audickienė

aukštasis

Biologija

Anglų kalba

Mokytoja

A2

Mantas Bilotas

aukštasis

Anglų kalbos pedagogika

Anglų kalba

Mokytojas

A2

Vidmanta Dilienė

aukštasis

Rusų k. ir lit., etika

Rusų k., etika

Mokytoja

A2

Irena Rukštavičienė

aukštasis

Rusų k. ir lit.

Rusų k.

Mokytoja

A2

Jolanta Latvienė

aukštasis

Matematika, informatika

Matematika, informacinės technologijos

Mokytoja

A2

Rima Stankevičienė

aukštasis

Matematika

Matematika, etika

Mokytoja

A2

Zita Višinskienė

aukštasis

Matematika

Matematika

Mokytoja

A2

Jovita Bražiūnienė

aukštasis

Istorija, visuomenė, pedagog.

Istorija, geografija

Mokytoja

A2

Valė Lapienienė

aukštasis

Istorija

Istorija, geografija.

Mokytoja

A2

Nijolė Puzelienė

aukštasis

Istorija, teisė

Istorija, geografija

Mokytoja

A2

Gaiva Valeckaitė

aukštasis

Istorija, geografija

Geografija

Mokytoja

A2

Angelė Kairaitienė

aukštasis

Chemija, biologija

Biologija, gamta ir žmogus

Mokytoja

A2

Rima Stankevičienė

aukštasis

Chemija, biologija

Chemija, gamta ir žmogus

Mokytoja

A2

Norberta Savickienė

aukštasis

Dėstytoja - trenerė

Kūno kultūra

Mokytoja

A2

Eglė Mikėnienė

aukštasis

Kūno kultūros dėstytoja

Kūno kultūra

Mokytoja

A2

Lina Riaubienė

aukštasis

Pradinis ugdymas ir dailės studijų programa; edukologijos magistras

Dailė

Mokytoja

A2

Lena Zinienė

aukštasis

Dailės pedagogika

Dailė, technologijos

Mokytoja

A2

Saulius Morkūnas

aukštasis

Techninės disciplinos ir darbai

Technologijos

Mokytojas

A2

Palmira Žilinskienė

aukštasis

Chemija, taikom. dailė

Technologijos

Mokytoja

A2

Daiva Palionienė

aukštasis

Smuiko mokytoja, muzikos mokytoja

Muzika

Mokytoja

A2

Žydra Andrijauskienė

aukštasis

Katalikų religijos mokytoja

Tikyba

Mokytoja

A2

Daiva Lašukienė

aukštasis

Specialioji pedagogė ir logopedė

Logopedė

Logopedė

A2

Orinta Mekšėnė

aukštasis

Spec. pedagogė

Spec. pedagogė

Specialioji pedagogė

A2

Daiva Šidlauskienė

aukštasis

Psichologijos mokytojas-bakalauras ir socialinis psichologijos magistras

Psichologija

Psichologė

A1

Dalia Staškūnienė

aukštasis

Pradinių kl. mokymas ir metodika

Pradinės kl.

Mokytoja

A2

Odeta Grilauskienė

aukštasis

Rusų k ir lit., pradinių kl. mokytoja

Rusų k., pradinės kl.

Mokytoja

A2

Diana Marcišauskienė

aukštasis

Pradinių kl. mokymas ir metodika

Pradinės kl.

Mokytoja

A2

Dalia Petrulytė

aukštasis

Pradinių kl. mokymas ir metodika

Pradinės kl, anglų kl..

Mokytoja

A2

Janina Kriauzienė

aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika

Pradinių kl.

Mokytoja

 A2

Rūta Trubelienė

aukštasis

Pradinių klasių pedagogika, choreografija

Choreografijos mokytoja

Mokytoja

Rita Totorienė

aukštasis

Fizikos mokytoja

Fizika

Mokytoja

 A2

Aušra Aleksandravičienė

aukštesnis

Laisvalaikio ir pramogų organizavimas

Renginių režisūra

Bibliotekos vedėja, būrelio vadovė

 C

Kristina Šinkūnienė

aukštasis

Pradinio mokymo pedagogika ir metodika

Mokytojo padėjėja

Mokytojo padėjėja

 C

Romualdas Rinkevičius

Aukštesnysis

Metalo apdirbimas

Būrelio vadovas

Būrelio vadovas 

Ričardas Puntuzas

vidurinis

Treneris

Būrelio vadovas

Būrelio vadovas

 C

Darbuotojai pasiekiami raštinės telefonu (+370 459) 35087 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

Kupiškio Povilo Matulionio Kupos pradinio ugdymo skyriaus pedagoginiai darbuotojai:

Vardas, Pavardė Išsilavinimas Specialybė Dėstomi dalykai Pareigybė Pareigybės lygis
Gražina Gladutienė  aukštasis Pradinio mokymo pedagogika, socialinė pedagogika  Pradinės kl. Skyriaus vedėja A2
Dalia Kaktienė  aukštasis Pradinio mokymo pedagogika ir metodika  Pradinės kl.  Mokytoja A2
Nijolė Kibienė  aukštasis Pradinio mokymo pedagogika ir metodika  Pradinės kl.  Mokytoja A2
Vilma Kareivienė  aukštasis Pradinio mokymo pedagogika ir metodika  Pradinės kl.  Mokytoja A2
Asta Jusienė  aukštasis Pradinio mokymo pedagogika ir metodika  Pradinės kl.  Mokytoja A2
Diana Marmokienė  aukštasis Pradinio mokymo pedagogika ir metodika  Pradinės kl.  Mokytoja A2
Alė Songailienė  aukštasis  Pradinio mokymo pedagogika ir metodika  Pradinės kl.  Mokytoja A2
Asta Baltrūnienė  aukštasis Pradinio mokymo pedagogika ir metodika, anglų filologija  Anglų kl.  Mokytoja A2
Renata Audickienė  aukštasis Anglų filologija  Anglų kl.  Mokytoja A2
Inga Baniulienė  aukštasis Muzikos pedagogika  Muzika  Mokytoja A2
Dalia Senvaitienė  aukštasis Šokio pedagogika  Būrelio vadovė  Būrelio vadovas
C
Daiva Kurulienė  aukštasis Socialinė pedagogika  Socialinė pedagogė  Socialinė pedagogė A2
Solveiga Puišienė  aukštasis Specialioji pedagogika  Spec.pedagogė, logopėdė  Spec.pedagogė, logopėdė A2
Vitalija Buidova aukštasis Pradinio mokymo pedagogika ir metodika Pradinės kl. Mokytojo padėjėja A2

 Darbuotojai pasiekiami raštinės telefonu (+370 459) 35180 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

Partneriai ir draugai

Pamokų laikas

clock 1 pamoka  8.00  – 8.45
2 pamoka  8.55  – 9.40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.00 – 12.45
6 pamoka 13.00 – 13.45
7 pamoka 13.55 – 14.40